Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla v BiteFight


§1 Účty

I Sdílení účtů

Sdílení účtů je zakázáno. Za jeden účet smí hrát pouze jeden uživatel.
Obvyklý následek: Stálý ban

II Více účtů (Mulťáctví, Multiaccounting)

Každný uživatel je oprávněn využívat pouze jeden účet na každém BiteFighter serveru. Pokud bude využívat účtů více, budou mu všechny účty bez varování smazány. Pokud někdo využívá více účtů za účelem vlastního obohacování, nebo obohacování svého klanu, bude se to hodnotit stejným způsobem, jako předchozí bod. Pokud se připojujete ze školy, internet caffe, herny, nebo jiné věřejné sítě, je nutné abyste to mohli dokázat.
Využívání proxy serverů a jiných nástrojů pro změnu IP adres je přísně zakázán.
Obvyklý následek: Stálý ban

III Výměna účtů

Výměna účtů bez pomoci herní obsluhy je povolena na vlastní nebezpečí, herná obsluha pak nebude vyřizovat žádné stížnosti na podvod při výměně, ani na žádosti navrácení účtu. Proto pro výměnu účtů využijte herních operátorů a tím si zajistíte bezproblémovou a bezpečnou výměnu.

§2 Využívání bugů hry

Využívání chyb hry, chyby v naprogramování BiteFighteru a jiné nedovolené zvýhodňování je zakázáno. Každý hráč je povinen ihned po nalezení bugu ho ohlásit, stejně tak je povinen ohlásit i podezdření na někoho, kdo využívá bugy hry. Pokud tak neudělá, hrozí mu zablokování účtu, minimálně na 1 den a maximálně na trvalo.

Přidávání speciálních znaků do jména postavy, bude posuzováno jako využívání bugu za účelem vyhýbání se útokům / vyhledávání.
Obvyklý následek: Stálý ban
 
§3 Zásahy do herní technologie

Využívání programů, scriptů, nebo jiných nástrojů způsobující nadměrné vytížení serveru nebo databáze jsou přísně zakázány. Jejich využívání bude hodnoceno jako snaha poškodit server, nebo znepříjemnit hraní ostatním hráčům.
Obvyklý následek: Stálý ban

§4 Vydírání

Vydírání, diskriminace a jiné nezákonné činnosti jsou zakázány. Následkem bude smazání účtu, zablokování přístupu do fóra, zamezení vstupu do hry, popřípadě na web.
Obvyklá následek: Stálý ban

§5 Agrese

I Definice/Omezení
Více jak 5 útoků na jednoho hráče za 24 hodin je hodnoceno jako agrese a nebude tolerována. Následkem je ban na 7 dní
Oznámení: Přečtěte si téma o agresi a podvádění dříve, než z toho někoho nařknete.

II Speciální případy
Opakované útoky na hráče, který nemůže hrát budou trestány na základě rozhodnutí herního operátora.
Obvyklý následek: Ban na 1-2 dny

III Klanová bitva (Clan war)
Pravidlo o agresi může být porušeno pouze v těchto případech:
1) Oba klany musí souhlasit s tím, že se bude hrát bez pravidla o agresi. (rozhodnou vůdci klanů)
2) Oba vůdci klanů musí informovat adminy, zasláním soukromé zprávy: Merlin, a sdělit jim na jakém serveru bude clan war probíhat, nebo založením diplomatického tématu ve fóru serveru. (je lepší clan war oznámit oběma způsoby)

Pravidla clan warů se můžou kdykoli změnit. Jste zodpovědni za dodržování aktuálních pravidel clan warů.

§6 Změna rozhodnutí

Rozhodnutí herního operátora zodpovědného za daný BiteFighter server může být změněno pouze jiným herním operátorem se souhlasem admina hry.

§7 Náhrada

1. Pokud je hráč znevýhodněn chybou programátorů nebo chybou herních operátorů, nemá standardně právo na navrácení postavy do původního stavu (backup).

2. Hráč by měl obejít rozhodnutí herního operátora tak, že kontaktuje jiného herního operátora ohledně stejné věci, nebo dále kontaktovat admina hry.

 
§8 Vyloučení ze hry

Jakékoli porušení těchto pravidel může vést k blokaci účtu nebo vyloučení ze hry. V závislosti na závažnosti Vašeho přestupku proti pravidlům můžete být potrestáni na všech BiteFighter serverech a je možné i zamezení vstupu na oficiální fórum nebo IRC kanály.

§9 Hlavní provozní podmínky

Hráči kteří nemohou souhlasit s hlavními provozními podmínkami BightFight kvůli jejich národnosti, věku nebo dalším důvodům, budou seznámeni s hlavními provozními podmínkami pomocí vnitřního překladu pravidel dodatečně. Touto cestou není ustanoveno žádné legální spojení mezi hráčem a hlavními provozními podmínkami, avšak stejnou pozici pro všechny hráče tvoří dosažený trest za způsobené problémy. Hra je česká a jazyk v ní je rovněž český. Pokud hráč obdrží ve hře cizojazyčnou zprávu ve hře a bude si stěžovat, může autor zprávy dostat až ban.

§10 Změna herních pravidel

Herní pravidla se standardně nemění, ale očekávané změny ve hře jako herní vývojáři, BiteFighter tým si rezervujeme právo na změnu pravidel jak bude potřeba.